Z uwagi na panującą sytuację wszystkie wydarzenia tegorocznej edycji przenosimy do sieci.

Na Facebooku fundacji Viva! odbędzie się m.in rozmowa o roślinnym żywieniu rodziny. Gośćmi spotkania Wegańska Rodzina będą dietetyk Katarzyna Rećko i dietetyk kliniczny Hanna Stolińska. Pierwsza opowie o o ciąży na diecie wegańskiej, druga o rodzinach odżywiających się roślinnie.

Połączymy się również z doktorem nauk medycznych Tomaszem Jeżewskim i posłuchamy o tym, czy mięso i nabiał są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, a jeden ze znanych blogerów kulinarnych pokaże nam, jak w domowym zaciszu przygotować pyszne roślinne dania, które wspierają odporność.

Nie lada gratką będzie też wirtualne spotkanie ze znanymi youtuberami promującymi na swoich kanałach dietę roślinną oraz z wegańskim kulturystą Adamem Kuncickim.  O mięsnej planecie, czyli o tym, jak hodowla zwierząt na mięso i nabiał wpływa na Ziemię, opowie Monika Kuźniewska.

Z okazji tegorocznej, wyjątkowej edycji Tygodnia Wege na stronie internetowej będzie do pobrania okolicznościowy e-book z przepisami i ciekawostkami dietetycznymi.

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Pollyart